Image title

Nieuw toegang systeem TPC Hardenberg
 
We hebben geïnvesteerd in een nieuw toegang systeem bij TPC Hardenberg zodat ons park nog toegankelijker, maar tegelijk ook beter afsluitbaar wordt.
In samenwerking met de KNLTB hebben we onze keuze gemaakt voor ‘HS Pas’ die partner is van de bond. Het systeem van HS Pas sluit naadloos aan op het afhang en lichtsysteem van de KNLTB.
 
Nieuwe pas ophalen
Op het hek bij de ingang en de deur naar de kleedkamer/tennishal (achter de rode schuifdeuren) vind je het nieuwe sluitwerk. Het hek en de deur zijn te openen met je nieuwe KNLTB-pas die voor je klaar ligt in Sportcafé de Match bij Jan en Marly.
Hier kun je je nieuwe pas vanaf dinsdag 22 november ophalen.
Op de pas staan verder geen gegevens, die staan in de KNLTB Club app waar je ook de baan mee reserveert. Je pas is gekoppeld aan de ledenadministratie van de KNLTB en geeft je toegang zolang je lid bent.
 
Rode knop
Op de binnenzijde van het hek zit een rode knop, deze kun je gebruiken als het hek in het slot zit maar jij nog op het park bent. Als je op de knop drukt gaat het hek open.
 
Stop de nieuwe KNLTB pas in je tennis- en/of padeltas, want deze heb je nodig voor:
  • Licht aan en uit doen
  • Toegang tot de tennishal
  • Toilet en kleedkamer gebruik.
Nieuw toegang systeem TPC Hardenberg 
 
We hebben geïnvesteerd in een nieuw toegang systeem bij TPC Hardenberg zodat ons park nog toegankelijker, maar tegelijk ook beter afsluitbaar wordt.
In samenwerking met de KNLTB hebben we onze keuze gemaakt voor ‘HS Pas’ die partner is van de bond. Het systeem van HS Pas sluit naadloos aan op het afhang en lichtsysteem van de KNLTB.
 
Nieuwe pas ophalen
Op het hek bij de ingang en de deur naar de kleedkamer/tennishal (achter de rode schuifdeuren) vind je het nieuwe sluitwerk. Het hek en de deur zijn te openen met je nieuwe KNLTB-pas die voor je klaar ligt in Sportcafé de Match bij Jan en Marly.
Hier kun je je nieuwe pas vanaf dinsdag 22 november ophalen. 
Op de pas staan verder geen gegevens, die staan in de KNLTB Club app waar je ook de baan mee reserveert. Je pas is gekoppeld aan de ledenadministratie van de KNLTB en geeft je toegang zolang je lid bent.
 
Rode knop
Op de binnenzijde van het hek zit een rode knop, deze kun je gebruiken als het hek in het slot zit maar jij nog op het park bent. Als je op de knop drukt gaat het hek open.
 
Stop de nieuwe KNLTB pas in je tennis- en/of padeltas, want deze heb je nodig voor:
Licht aan en uit doen
Toegang tot de tennishal
Toilet en kleedkamer gebruik.
 
Oude pas donatie
De oude passen van plastic of metaal komen hiermee te vervallen. 
Houd hier rekening mee en haal je nieuwe pas op in de Match. Op 22-11 wordt het nieuwe systeem ingeregeld, wanneer deze actief zijn is helaas niet met 100% zekerheid te zeggen, maar we houden jullie uiteraard op de hoogte.
 
Voor je oude pas heb je € 5,00 borg betaald. 
We zouden het erg waarderen als jij je borg laat vervallen en wil schenken aan de vereniging. Wellicht overbodig, maar ook bij onze club is alles maar duurder en duurder geworden. De extra inkomsten kunnen we daarom ook goed gebruiken.  
Indien je graag je borg terug wil, kan dat op zaterdag 14 januari van 13:30 tot 15:00, dan zijn we in de Match aanwezig en kan jij je keycard inleveren tegen terugbetaling van € 5,- borg.
Oude pas donatie
De oude passen van plastic of metaal komen hiermee te vervallen.
Houd hier rekening mee en haal je nieuwe pas op in de Match. Op 22-11 wordt het nieuwe systeem ingeregeld, wanneer deze actief zijn is helaas niet met 100% zekerheid te zeggen, maar we houden jullie uiteraard op de hoogte.
 
Voor je oude pas heb je € 5,00 borg betaald.
We zouden het erg waarderen als jij je borg laat vervallen en wil schenken aan de vereniging. Wellicht overbodig, maar ook bij onze club is alles maar duurder en duurder geworden. De extra inkomsten kunnen we daarom ook goed gebruiken.  
Indien je graag je borg terug wil, kan dat op zaterdag 14 januari van 13:30 tot 15:00, dan zijn we in de Match aanwezig en kan jij je keycard inleveren tegen terugbetaling van € 5,- borg.